Rozdělení kruhů

22.06.2016 21:07

Kruh číslo 1 - rozhodčí Mgr. Božena Ovesná - FCI skupiny I, IX a N

                                                                                                    

skup. FCI Plemeno Pohlaví Třída kat. č. 
1 Australská kelpie  pes otevřená 1
        2
  Australský ovčák  pes mladých 3
      vítězů 4
    fena dorost 5
  Bearded collie  pes mladých 6
      veteránů 8
      vítězů 7
    fena mladých 9
      pracovní 10
      veteránů 12
      vítězů 11
  Belgický ovčák malinois fena mladých 13
      veteránů 14
  Border kolie  pes dorost 15
      mladých 16
      otevřená 17
    fena dorost 18
      mladých 19
        20
      otevřená 21
        22
  Briard  fena mladých 23
  Československý vlčák  pes otevřená 24
    fena otevřená 25
        3
  Kolie dlouhosrstá  pes mladých 27
      vítězů 28
    fena mladých 29
      otevřená 30
        31
  Kolie krátkosrstá  pes mezitřída 32
      veteránů 33
  Sheltie  pes dorost 34
      mladých 35
    fena otevřená 36
  Slovenský čuvač fena mladých 37
9 Bišonek  pes dorost 137
      otevřená 138
    fena dorost 139
      mezitřída 140
  Bostonský teriér fena mezitřída 142
      štěňat 141
  Brabantík pes otevřená 143
  Čínský chocholatý pes  fena veteránů 145
      vítězů 144
  Čínský chocholatý pes bez srsti  pes vítězů 146
        147
    fena otevřená 148
        149
  Čivava dlouhosrstá  pes mezitřída 152
      mladých 150
        151
      otevřená 153
        154
        155
      vítězů 156
    fena dorost 157
      mezitřída 158
      otevřená 159
      vítězů 160
  Čivava krátkosrstá  pes štěňat 161
    fena dorost 162
      mladých 163
      otevřená 164
      veteránů 165
  Havanský psík fena mezitřída 166
  Kavalír king charles španěl  pes mladých 167
  King Charles Spaniel  pes mladých 168
      otevřená 169
  Mops  pes dorost 170
  Papillon  pes otevřená 171
N Chodský pes  pes otevřená 175
        176
    fena mezitřída 179
      mladých 177
        178
      otevřená 180
      veteránů 181
  Louisiánský leopardí pes fena otevřená 182
        183

 

Kruh číslo 2 - rozhodčí Jiřina Jandová - FCI skupina II                   

 

skup. FCI Plemeno Pohlaví Třída kat. č. 
2 Anatolský pastevecký pes  pes mladých 38
    fena vítězů 39
  Bernský salašnický pes  pes mezitřída 40
    fena otevřená 41
  Bordeauxská doga fena otevřená 42
  Cane Corso fena veteránů 43
  Dobrman  pes otevřená 44
    fena mezitřída 46
      štěňat 45
  Hovawart  pes mladých 49
      otevřená 50
        51
        52
      štěňat 47
        48
      veteránů 53
    fena štěňat 54
        55
  Knírač střední pepř a sůl  pes vítězů 56
  Knírač velký černý fena otevřená 57
  Leonberger  pes otevřená 58
        59
    fena mladých 60
      otevřená 61
        62
  Mallorská doga  pes mladých 63
  Německá doga fena mezitřída 64
        185
  Německý boxer - zlatý  pes otevřená 65
      veteránů 66
  Německý boxer - žíhaný fena mladých 67
      otevřená 68
      vítězů 69
  Novofundladský pes - černý  pes otevřená 70
  Novofundladský pes - hnědý fena otevřená 71
  Rotvajler  pes mezitřída 72
      pracovní 73
    fena mladých 74
        75
      pracovní 76
  Tosa Inu fena otevřená 77

 

Kruh číslo 3 - rozhodčí Libuše Ubrová - FCI skupiny III, IV, V, VI, VII, VIII, X

 

skup. FCI Plemeno Pohlaví Třída kat. č. 
3 Americký bezsrstý teriér  pes mezitřída 78
  Americký stafordširský teriér fena mladých 79
  Jack Russell Terrier  pes vítězů 80
    fena mezitřída 81
  Jagdteriér  pes pracovní 82
  Jorkšírský teriér  pes otevřená 83
    fena mladých 84
      otevřená 85
      vítězů 86
  Skotský teriér  pes mladých 87
    fena mladých 88
  Stafordšírský bullteriér  pes otevřená 89
    fena mezitřída 91
        92
      mladých 90
      otevřená 93
        94
  Anglický bullterier   dorost 184
4 Jezevčík standard - hladkosrstý fena mladých 95
  Jezevčík trpaslíčí - hrubosrstý  pes mladých 96
  Jezevčík trpaslíčí - krátkosrstý fena otevřená 97
5 Akita Inu  pes otevřená 98
  Aljašský malamut  pes otevřená 99
      veteránů 100
    fena otevřená 102
      štěňat 101
  Chow Chow  pes dorost 103
    fena štěňat 104
  Lapinkoira fena mladých 105
  Mexický naháč  pes vítězů 106
  Německý špic malý bílý  pes otevřená 107
    fena vítězů 108
  Německý špic trpasličí - black+tan fena mladých 109
  Německý špic trpasličí - oranžový fena vítězů 110
  Peruánský naháč-střední  pes vítězů 111
6 Bernský honič  pes dorost 112
    fena dorost 113
  Dalmatin fena otevřená 114
  Posávský honič fena mezitřída 115
  Rhodéský ridgeback  pes otevřená 116
    fena mezitřída 117
7 Anglický setr  pes štěňat 118
    fena štěňat 119
  Auvegnéský ohař fena mladých 120
  Pointer  pes veteránů 122
      vítězů 121
  Výmarský ohař krátkosrstý  pes vítězů 123
    fena mladých 124
8 Americký kokršpaněl fena mezitřída 125
  Anglický kokršpaněl fena mezitřída 128
      mladých 127
      otevřená 129
      štěňat 126
  Flat coated retriever  pes otevřená 131
    pes štěňat 130
  Labradorský retriever fena mezitřída 132
      pracovní 133
  Německý křepelák  pes mezitřída 134
  Portugalský vodní pes  pes štěňat 135
    fena mladých 136
10 Afgánský chrt  pes mezitřída 172
  Italský chrtík fena dorost 173
  Saluki fena mladých 174